Program

eBON to nowoczesny i przyjazny w obsłudze program do zarządzania firmą, dedykowany również agencjom obrotu nieruchomościami. Wykorzystanie najnowszych technologii oraz pełna mobilność systemu umożliwia wykonywanie codziennej pracy agenta nieruchomości na dowolnym urządzeniu. Zintegrowanie programu z responsywną stroną internetową opartą na autorskim systemie CMS dodatkowo usprawnia prezentację ofert oraz promocję biura na rynku.

Mini

35 zł netto/ mc

 • Brak limitu użytkowników
 • Brak limitu portali do eksportu
 • Do 60 aktywnych ogłoszeń
 • 2 GB przestrzeni na dane

Standard

70 zł netto/ mc

 • Brak limitu użytkowników
 • Brak limitu portali do eksportu
 • Do 120 aktywnych ogłoszeń
 • 4 GB przestrzeni na dane

Maxi

140 zł netto/ mc

 • Brak limitu użytkowników
 • Brak limitu portali do eksportu
 • Do 250 aktywnych ogłoszeń
 • 6 GB przestrzeni na dane

Premium

270 zł netto/ mc

 • Brak limitu użytkowników
 • Brak limitu portali do eksportu
 • Do 500 aktywnych ogłoszeń
 • 8 GB przestrzeni na dane

Ultra

520 zł netto/ mc

 • Brak limitu użytkowników
 • Brak limitu portali do eksportu
 • Do 1000 aktywnych ogłoszeń
 • 10 GB przestrzeni na dane

Enterprise

Oferta indywidualna

 • Brak limitu użytkowników
 • Brak limitu portali do eksportu
 • Ilość aktywnych ogłoszeń oraz wielkość przestrzeni na dane - do uzgodnienia

Opis wybranych funkcji programu

Kokpit Kalendarz Baza ofert Klienci ( CRM ) Baza dokumentów Menadżer plików Eksport ofert na portale Administracja pracownikami Dostosowany do RODO

Kokpit programu eBON

Kokpit to pierwsza strona startowa dostępna do po zalogowaniu do programu eBON. Wyświetlane są na nim najważniejsze elementy, które możesz indywidualnie dostosować układem do własnych potrzeb, poprzez właczanie i wyłacznie poszczególnym elementów oraz zmiane kolejności. Na kokpicie znajdziesz listy ulubionych klientów, ofert i dokumentów, najnosze dodane a także wiele innych przydatnych narzędzi.

Szybko wyszukaj potrzebne informacje

Na kokpicie zamieściliśmy szybkie wyszukiwarki, kóre umożliwiają na podstawie numeru oferty otworzyć je bez przeklikiwania bazy ogłoszeń. Podobnie gdy dzwoni do Ciebie klient możesz wyszukać go w bazie wprowadzając jego imię lub naziwsko, co znacznie usprawnia pracę.

Obrazek

Kalendarz

Dla łatwiejszej organizacji pracy w naszym systemie umożliwiamy korzystania z kalendarza, dzięki któremy łatwo zaplanujemy naszą pracę, a dodotakowo każde wydarzenie powiążemy z wybranym klientem.

Integracja z kalendarzem od Google

Stworzony przez nas moduł kalendarza jest dostosowany do kalendarza Google, dzięki czemu możecie Państwo podłączyć swój kalendarz Google z tym dostępnym w naszym programie. Daje to ogromne możliwości, ponieważ wszystkie dodane wydarzenia w programie eBON będą się także pojawiać w smartfonach, które posiadają zainstalowany kalendarz Google.

Obrazek

Baza ofert

Moduł zarządzania ofertami  znacznie ułatwia i przyśpiesza pracę pośrednika w obrocie nieruchomości. Dodawanie ofert zostało zaprojektowane tak, aby było w pełni intuicyjne dla użytkownika, zachowując przy tym kompletność informacji na temat nieruchomości. W programie przechowywane są wszystkie  wprowadzone oferty, również te archiwalne co pozwala agencji nieruchomości na dokonywanie analiz sprzedażowych oraz budowanie portfolio transakcji zakończonych sukcesem. 

Poufne informacje o ofertach i dokumentacja

Przy każdej ofercie istnieje możliwośc gromadzenia plików, w których możemy przechowywać skany dokumentów powiązanych z wybraną ofertą. Dodatkowo można do każdej nieruchomości dodać poufne informacje, widoczne tylko dla współpracowników.

Obrazek

Zarządzanie klientami ( CRM )

System eBON umożliwia prowadzenie ewidencji wszystkich klientów w firmie zarówno osób fizycznych jak i przedsiębiorców. Posiada on wiele funkcji, które możemy elastycznie dostosowywać do własnych oczekiwań. Przy każdym kliencie można dodać nieograniczoną liczbę danych kontaktowych, adresowych i innych zgodnie z własnym uznaniem. Klienci mogą być dodawani do grup, co ułatwia ich selekcję lub przybielanie im odpowiedniego statusu. W celu zarządzania relacjami, które budujemy we współpracy z klientami każdy pracownik może dodawać notatki przypisane do klienta.

Powiąż klientów z innymi danymi w systemie

Dodatkowo można ich powiązać z plikami, ofertami i umowami, w tym zamieszczać wszystkie niezbędne do współpracy dokumenty. Dzięki rozmaitym powiązaniom z innymi danymi funkcja ta czyni eBON, doskonałym programem CRM dla biur nieruchomości.

Obrazek

Baza dokumentów

Moduł dokumentów umożliwia uporządkowanie złożonej firmowej dokumentacji i przechowanie jej w chmurze. Właściciel firmy może zdefiniować samodzielnie typy dokumentów jakie chce przechowywać w systemie, za pomocą których następnie pracownicy wprowadzają dokumenty do systemu. Każdy typ dokumentu może mieć przypisany indywidualny kolor co poprawia przejrzystość ich przeglądania, w każdym dokumencie możemy dodać własny opis, datę i inne przydatne informacje.

Połącz wybrane dokumenty z klientem

Łącząc dokumenty z klientami możesz podejżeć wszystkie dokumenty w karcie klienta, dzięki czemu masz do nich szybki dostęp z poziomu bazy klientów.

Obrazek

Menadżer plików

Moduł umożliwiający przechowywanie różnych plików, dostępnych wyłącznie po zalogowaniu się do eBON program. Umożliwa on przechowywanie danych w chmurze do których dostęp powinni mieć tylko pracownicy.

Wzory umów i innych dokumentów

Menadżer plików to dobre miejsce na przechowanie np. wzorów dokumentów, aby nie mieszać ich z dokumentacją klientów. W menadżerze możesz także dodać ważne pliki dla Twoich pracowników np. pliki graficzne ulotek, bannerów a także pracowniczą dokumentację, która może być ogólnodostępna np. regulamin pracy itp.

Obrazek

Eksport ofert na portale

Program eBON umożliwia wykonywanie eksportu ofert na portale ogłoszeniowe m.in. gratka.pl, otodom.pl, nieruchomosc-online.pl, morizon.pl, szybko.pl, adresowo.pl, domiporta.pl czy tabelaofert.pl. Eksporty wykonywane są w formacie zgodnym ze specyfikacją portalu gratka – jednym z najpopularniejszych na rynku. Po dokonaniu konfiguracji eksportu cały proces jest wykonywany automatycznie, w cyklicznych odstępach, system weryfikuje czy zostały wprowadzone zmiany w ogłoszeniach, jeżeli tak to automatycznie wyśle je na skonfigurowane portale ogłoszeniowe.

Nielimitowana liczba portali do eksportu

W naszym programie nie ograniczamy liczby portali do których chcą Państwo eksportować swoje ogłoszenia. Eksport jest wykonywany zgodnie ze specyfikacją portalu Gratka.pl i jeżeli portal na który chcą Państwo eksportować ogłoszenia, portafi odczytać taki format, nie ma żadnych przeszkód aby go skonfiugrować. Po kliknięciu poniższego przycisku przedstawiamy listę portali, które odczytują eksport wykonany z programu eBON.

Obrazek

Admistracja pracownikami

Zarządzaj dostępem do programu

W programie znajdziesz panel za którym w łatwy sposób stworzysz konto z dostępem do programu eBON dla swoich pracowników. Dodatkowo możesz określij zakres uprawnień jakie będą mieć poszczególne osoby, czy będą mogły tylko mieć podglad wybranych danych, czy będą mogły dokonywać ograniczonej czy pełnej edycji.

Logi z aktywności pracowników

System eBON jesy wyposażony także w wprowadzenie logów z prowadzonych operacji przechowywanych przez ograniczony czas. Za ich pomoca możesz na bieżąco monitorować pracę swoich pracowników w ramach programu.

Obrazek

Dostosowany do RODO

Dostosuj program do własnej polityki ochrony danych osobowych

W ramach eBON możesz prowadzić ewidencję klientów za pomoca moduły CRM. Moduł ten posiada szereg funkcji zapewniających możliwość definiowania zgód na przetwarzanie danych osobowych czy na przesyłanie oferty handlowej.

Umowa powierzenia danych osobowych

Umowa korzystania z programu eBON zawiera także postanowienia dotyczące powierzenia damych osobowych, w związku z tym jako procesor wspieramy Twoją firmę w prawidłowym przetwarzaniu danych osobowych. Jako ich admistrator masz pełną swobodę w zakresie wprowadzania, edytowania i kasowania danych osobowych w ramach naszej aplikacji.

Obrazek

Łatwo przenieś się z innego programu dla biur nieruchomości do eBON

Jeżeli obecnie korzystasz z któregoś z poniższych programów, to bez problemu możesz przenieś do eBON Program swoją bazę ogłoszeń. Jest to proces niezwykle prosty, ponieważ wystarczy wykonać eksport tak jak to działa w przypadku portali internetowych na wskazany przez nas serwer FTP. Po otrzymaniu danych są one importowane i dostępne w programie eBON gdzie możesz nimi swobodnie zarządzać. Eksport ofert jest walidowany zgodnie ze specyfikacją portalu Gratka.pl, jeżeli chcesz przetestować przeniesenie danych przed podjęciem decyzji skontaktuj się z naszymi pracownikami, a przygotujemy dla Ciebie konto testowe gdzie zapoznasz się przed podjeciem decyzji jak będzie wyglądała baza Twoich ogłoszeń w programie eBON. Poniżej lista programów z których można wykonać eksport bazy ofert do programu eBON:

Jeżeli powyżej nie ma programu z którego korzystasz, skontaktuj się z nami,
a zweryfikujemy czy Twój obecny program jest kompatybilny do przeniesienia bazy ofert.

Informacje handlowe zawarte na niniejszej stronie nie stanowią oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Powinno się je traktować jako zaproszenie do zawarcia umowy.